Kush jemi ne

Gjithēka ka filluar me Komoditetin!

Mars 2014 koha kur ėshtė vulosur produkti “Dyshek Comodita”, njė dyshek pasardhės i punės 25 vjeēare e prodhimit tė shpuzės dhe dyshekėve nga njė ndėr kompanitė mė tė mėdha nė tregun tonė – Devolli Corporation. Ky produkt ka qenė vetėm hapi i parė, i cili pėr njė kohė shumė tė shkurtėr ėshtė pasuar nga projekti pėr zgjerimin e njė rrjeti dyqanesh me produkte shtėpie COMODITA HOME.

Ne, Comodita Home, jemi prezantuar nė Mars tė vitit 2015 fillimisht me 8 dyqane nė Kosovė, sot numėrojmė 24 dyqane nė tė gjitha qytetet e Kosovės, 12 nė Shqipėri dhe 11 nė Maqedoni.

KONTAKTET

-

X